خبرهای سایت

برگزاری دوره‌ های تخصصی در حوزه ي «هوشمندی تجاری»

 
عکس مدیر2 سامانه
برگزاری دوره‌ های تخصصی در حوزه ي «هوشمندی تجاری»
از مدیر2 سامانه در چهارشنبه، 26 آبان 1395، 12:53 عصر
 

 

موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم در نظر دارد دوره‌های تخصصی حوزه هوشمندی تجاری را در قالب دو دوره مباني هوشمندي تجاري و تحليل هاي پيشرفته كسب و كار برگزار نمايد. این دوره ها توسط تیمی خبره و مجرب، متشکل از متخصصین داخلی همکاران سیستم، فرهیختگان دانشگاهی و فعالان شناخته شده صنعت طراحی و ارائه خواهد شد.

دوره مبانی هوشمندی تجاری در قالب یک دوره مقدماتی 10 ساعته در تاریخ های 18 و 19 آذرماه از ساعت 8 الی 13 برگزار خواهد شد و در ادامه علاقه مندان می توانند در دوره تحلیل های پيشرفته کسب و کار كه به مدت 16 ساعت در تاریخ های 9 لغایت 17 دی ماه از ساعت 9 الی 13 برگزار می شود، شرکت نمایند.

در سطح مقدماتی شرکت کنندگان با تکنیک‌ها و مفاهیم حوزه هوشمندی تجاری، ابزارهای کاربردی این حوزه و ابزارهای دنیای داده‌کاوی آشنا خواهند شد.

روش ها و الگوريتم هاي نوين تحليل هاي پيشرفته مديريتي با استفاده از دو نرم افزار RapidMiner و  MATLAB نیز در دوره تحليل هاي پيشرفته كسب و كار تدریس می شود.

مخاطبان این دوره ها دانشجویان تحصیلات تکمیلی رشته‌های فناوری اطلاعات،MBA، مهندسی صنایع (تحلیل سیستم ها)، متخصصان، فعالان و علاقه‌مندان حوزه‌های مرتبط با فناوری اطلاعات، مدیریت عملکرد ، مدیریت کیفیت و برنامه‌ریزی استراتژیک هستند.

آن دسته از شركت‌كنندگاني كه علاوه بر حضور در دوره، نمره قبولي در پروژه‌هاي كلاسي را کسب نمایند، گواهي‌نامه شركت همكاران سيستم را دریافت خواهند نمود.

قابل ذکر است، علاقه مندان در صورت ثبت نام تا تاریخ 13 آذرماه مشمول 20% تخفیف خواهند شد.

برای مشاهده اطلاعات بيشتر در خصوص دوره ها می‌توانیداينجاکلیک نمایید.

جهت دريافت مشاوره و ثبت نام، مي توانيد با شماره 02184205111داخلي 1 و 2 تماس حاصل فرمائيد و یا جهت رزرو دوره اینجاکلیک نمایید.