خبرهای سایت

در مسير حسابداري حرفه‌اي

 
عکس مدیر2 سامانه
در مسير حسابداري حرفه‌اي
از مدیر2 سامانه در یکشنبه، 12 آذر 1396، 1:07 عصر
 

در مسير حسابداري حرفه‌اي

دوره های آموزشي جديد موسسه پژوهش و آموزش همكاران سسيستم

 

برای علاقه مندان به دنیای حسابداری، مسیرهای شغلی متنوع و قابل توسعه ای وجود دارد. تا جاییکه می توان این مسیر را در بدو ورود به بازارکار در سمت یک کمک حسابدار شروع نمود و به ترتیب و با کسب دانش، تجربه و مهارت ادامه مسیر را به عنوان کارشناس حسابداری، سرپرست حسابداری، رئیس حسابداری و در نهایت مدیر مالی یک سازمان تجربه کرد و ضمن توسعه فردی در سازمان، موفقیت ایجاد کرد. موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم با هدف پوشش دهی نیاز علاقه مندان به بازار کار حسابداری، دوره های کاملا کاربردی را طراحی و ارائه نموده است که عناوین آن را در ادامه مشاهده می کنید:

 

دوره جامع پرورش کمک حسابدار به کلیه افرادی با زمینه های تحصیلی و یا کاری غیرمرتبط که علاقه مند به ورود به بازارکار حسابداری هستند، توصیه می شود.  با شرکت در این دوره، ضمن فراگیری اصول و مفاهیم کاربردی حسابداری، با یکی از نرم افزارهای رایج در بازارکار آشنا خواهید شد. و در آخر، درخصوص موضوعات با اهمیت و مورد نیاز در حسابداری مانند مالیات بر ارزش افزوده، گزارشات خرید و فروش فصلی و یا اظهارنامه به تسلط کافی خواهید رسید. به طور خلاصه، این دوره شما را برای ورود به بازارکار به عنوان یک کمک حسابدار آماده می کند.

جهت مشاهده اطلاعات دوره اينجا كليك كنيد.

ثبت نام آنلاين:     https://evnd.co/K820z

 

 

دوره جامع پرورش کارشناس حسابداری، در این دوره حسابداران علاقه مند به توسعه مسیر شغلی خود می توانند ضمن شرکت در کارگاه‌های عملی که با محوریت مهمترین موضوعات حسابداری برگزار می شود، روی3 نرم افزار مالی در حوزه راهکاران همکاران سیستم نیز تسلط پیدا کنند. به طور خلاصه، این دوره دانش و مهارت شما را به عنوان یک کارشناس حسابداری علاقه مند به کار در شرکت های بزرگ آماده می‌نماید.

جهت مشاهده اطلاعات دوره اينجا كليك كنيد.

ثبت نام آنلاين:      https://evnd.co/TQacE