خبرهای سایت

آموزش الكترونيكي نرم‌افزارهاي راهكاران؛ خدمت جديد موسسه پژوهش و آموزش به مشتريان

 
عکس مدیر2 سامانه
آموزش الكترونيكي نرم‌افزارهاي راهكاران؛ خدمت جديد موسسه پژوهش و آموزش به مشتريان
از مدیر2 سامانه در دوشنبه، 31 اردیبهشت 1397، 8:45 صبح
 

 مشتریان عزیز

 موسسه پژوهش و آموزش همكاران سيستم با هدف بهره‌مندی آسان‌تر شما از خدمات آموزشی موسسه؛ امکان دسترسی به محتواهای آموزشی سیستم‌های «راهکاران» را در طول مدت پشتیبانی برای شما فراهم کرده است. از این پس می‌توانید از طریق سامانه‌ی يادگيري الكترونيكي موسسه آموزش، به محتواهای آموزشی 6 سیستم دفترکل، دریافت و پرداخت، انبار و حسابداری انبار، تدارکات، جبران خدمات و کارگزینی دسترسی داشته و تا پایان مهلت قراداد پشتیبانی از آن‌ها بهره‌مند شوید.  نمونه‌ای از این محتواها را که به شکل ویدئویی تولید شده است؛ در این لینک ملاحظه کنید.

برای استفاده از دوره‌هاي آموزشي و دسترسي به سامانه كافي است بعد از ورود به پرتال مشتریان، به منوی خدمات / دسترسی دوره‌های آموزشی مراجعه کرده و اطلاعات موردنظر این بخش مانند نام‌ و نام‌خانوادگی، ایمیل و ... را تکمیل کنید.

به ازای تعداد کاربران پرتال همکاران سیستم در قرارداد پشتیبانی شما؛ اطلاعات لازم برای ورود به سامانه آموزش الکترونیکی برای شما به صورت فایل اکسل قابل دانلود خواهد بود.

 

برای استفاده‌ی بهینه از محتواها؛ لطفا نکات زیر را مدنظر داشته باشید:

 

·        دريافت اطلاعات ورود به سامانه، براي هر شركت تنها از طريق 1 آدرس ايميل که نماینده‌ی شرکت یا سازمان شماست، امكان‌پذير است.

·        لطفا پس از دريافت اطلاعات آن را دراختیار کاربران سیستم‌های راهکاران در شرکت خود قرار دهید.

·        بازيابي اطلاعات تا 1 هفته بعد از اولين دريافت از طريق پرتال امكان‌پذير است. 

 

برای دریافت اطلاعات بیش‌تر در مورد شیوه‌ی استفاده از سامانه، می‌توانید این فایل راهنما را مطالعه کنید. اگر با پرسش یا ابهامی در استفاده از سامانه روبرو شدید یا نیاز به راهنمایی داشتید؛ لطفا با تلفن 84205111-021 داخلی 3؛ واحد پشتیبانی آموزش‌های الکترونیکی تماس بگیرید.