سوالات متداول

1. دلايل عدم ورود به سايت چيست ؟

معمولا دليل اين اتفاق فراموش کردن نام کاربري و رمز ورود و يا اشتباه وارد کردن آن مي باشد. در صورت اطمينان از درست وارد نمودن نام کاربري و رمز ورود خود و صحت آن، مورد مربوطه را با پشتيبان سيستم به شماره 021-83382100 داخلي 4 در ميان بگذاريد.

2.  چرابا کليک بر روی هر فصل محتواي آن نمايش داده نمی شود؟

احتمالا شما بر روي سيستم خود Flash Player نصب نکرده ايد ،يا نصب آن با اشکال مواجه شده است و يا ورژن آن قديمي مي باشد. فايل به روز اين نرم افزار در بلوک نرم افزارهاي مورد نياز در سايت آموزش الکترونيکی به آدرس http://elearning.systemgroup.net  وجود دارد.

3. اگر همزمان در چند درس ثبت نام کرده باشم، چگونه مي توانم از يک درس وارد درس ديگر بشوم؟

 با کليک بر روي قسمت خانه، در قسمت دوره هاي من، بر روي درس مورد نظر خود کليک کرده و وارد آن شويد.

4. چگونه از اطلاعات و اخبار آموزشي جديد آگاه شوم؟

اطلاعات و اخبار آموزشي جديد از طريق ايميل براي شما ارسال خواهد شد. همچنين از طريق تقويم آموزشي واقع در پرتال مي توانيد از اين اطلاعات آگاه شويد.

5. آيا آزمون هم برگزار خواهيد کرد؟

 بله، خودآزمايي هايي در پايان هر فصل قرار دارد که کاربر با شرکت در آن مي تواند در همان لحظه اتمام آزمون از نمره آزمون خود مطلع شده و خود را بسنجد.

6. آيا در پايان اين دوره گواهينامه همكاران سيستم داده مي شود؟

بله، بعد از اتمام دوره در صورت دخواست كاربر گواهينامه حضور در دوره به فرد اعطا مي گردد. همچنين كاربر با حضور در آزمون پاياني (آزمون گواهينامه همكاران سيستم) كه تقويم آن در سايت وجود دارد، مي تواند گواهينامه همكاران سيستم را دريافت دارد.

7. نحوه شركت در كلاس هاي رفع اشكال چگونه است؟

شما مي توانيد با مشاهده تقويم كلاس هاي مجازي كه در هر دوره قرار داده شده است، از زمان برگزاري كلاس هاي رفع اشكال اطلاع يابيد. بعد از كسب اطلاعات فرم شركت در دوره را تكميل كرده و باي موسسه ايميل نماييد. در روز مشخص و ساعت مشخص مدرس به صورت آنلاين به رفع اشكال و پاسخگويي به سوالات شما خواهد پرداخت.

8. نحوه ارتباط با مدرس دوره به چه صورت است؟

در هر درسي كه ثبت نام نموده ايد، در قسمت ارتباط با مدرس مي توانيد سوالات خود را تايپ و يا شماره تماس خود جهت تماس با مدرس با شما را ذكر نماييد. مدرس دوره تا 24 ساعت پس از قرار دادن پيغام شما، حتما با شما تماس خواهند گرفت.

9. من با اينکه  Flash Player سيستم خود را تازه Update نموده ام و اين نرم افزار به درستي بر روي سيستم من نصب شده است، اما باز هم نمي توانم محتواي آموزشي دوره خود را مشاهده نمايم؟

 در اين موارد بايد مرورگر خود را تغيير دهيد يعني از مرورگر Firefox و يا Google Chrome استفاده نماييد.

آخرین تغییر: Saturday، 30 Khordad 1394، 1:16 PM