سوالات متداول

1. دلايل عدم ورود به سايت چيست ؟

معمولا دليل اين اتفاق فراموش کردن نام کاربري و رمز ورود و يا اشتباه وارد کردن آن مي باشد. در صورت اطمينان از درست وارد نمودن نام کاربري و رمز ورود خود و صحت آن، مورد مربوطه را با پشتيبان سيستم به شماره 02184205111 داخلي 3 در ميان بگذاريد.

2.  چرابا کليک بر روی هر فصل محتواي آن نمايش داده نمی شود؟

احتمالا شما بر روي سيستم خود Flash Player نصب نکرده ايد ،يا نصب آن با اشکال مواجه شده است و يا ورژن آن قديمي مي باشد. فايل به روز اين نرم افزار در بلوک نرم افزارهاي مورد نياز در سايت آموزش الکترونيکی به آدرس http://elearning.systemgroup.net  وجود دارد.

3. اگر همزمان در چند درس ثبت نام کرده باشم، چگونه مي توانم از يک درس وارد درس ديگر بشوم؟

 با کليک بر روي قسمت خانه، در قسمت دوره هاي من، بر روي درس مورد نظر خود کليک کرده و وارد آن شويد.

4. چگونه از اطلاعات و اخبار آموزشي جديد آگاه شوم؟

اطلاعات و اخبار آموزشي جديد از طريق ايميل براي شما ارسال خواهد شد. همچنين از طريق تقويم آموزشي واقع در پرتال مي توانيد از اين اطلاعات آگاه شويد.

5. آيا آزمون هم برگزار خواهيد کرد؟

 بله، خودآزمايي هايي در پايان هر فصل قرار دارد که کاربر با شرکت در آن مي تواند در همان لحظه اتمام آزمون از نمره آزمون خود مطلع شده و خود را بسنجد.

6. آيا در پايان اين دوره گواهينامه همكاران سيستم داده مي شود؟

بله، بعد از اتمام دوره در صورت دخواست كاربر گواهينامه حضور در دوره به فرد اعطا مي گردد. همچنين كاربر با حضور در آزمون پاياني (آزمون گواهينامه همكاران سيستم) مي تواند گواهينامه همكاران سيستم را دريافت دارد.

7. نحوه پرسیدن سوال از مدرس دوره به چه صورت است؟

در قسمت ارتباط با مدیر سایت در منوی بالای صفحه ی اصلی مي توانيد سوالات خود را تايپ و يا شماره تماس خود را به صورت پست الکترونیک برای مدیر سایت ارسال نمایید.ایشان تا 24 ساعت پس از ارسال پست الکترونیک، حتما با شما تماس خواهند گرفت.

8. من با اينکه  Flash Player سيستم خود را تازه Update نموده ام و اين نرم افزار به درستي بر روي سيستم من نصب شده است، اما باز هم نمي توانم محتواي آموزشي دوره خود را مشاهده نمايم؟

 در اين موارد بايد مرورگر خود را تغيير دهيد يعني از مرورگر Firefox و يا Google Chrome استفاده نماييد.

آخرین تغییر: سه‌شنبه، 16 آبان 1396، 4:01 عصر